Původ

Původ našich výrobků

Garantujeme Vám původ našich výrobků v maloobchodní síti prodejen RABBIT. Důvodem je, že si absolutní většinu prodávaného zboží nejen zpracováváme, ale i vychováváme, pěstujeme.

Vlastníkem maloobchodní sítě řeznictví je společnost RABBIT Trhový Štěpánov a.s., matka holdingu RABBIT CZ a.s. Ten zahrnuje širokou vertikálu od zemědělství, potravinářský průmysl až po obchod a další služby. Celý holding se pyšní faktem, že je vlastněn 100% českého kapitálu a je tak ryze ČESKOU společností.

Vše začíná na bezmála 16.000 hektarech českých polích, kde pěstujeme obiloviny, pícniny a veškeré plodiny typické tradičnímu českému zemědělství. O zajištění této činnosti se starají společnosti ZD Trhový Štěpánov a.s., ZP Keblov a.s., ZES Křivsoudov s.r.o., DZS Struhařov a.s., Mydlářská Benešov a.s.

 

 

– První zem. Ratměřice s.r.o., Agro Poříčí s.r.o. nebo SPZV Ostředek a.s.

 

Z těchto plodin a úrod vyrábíme krmné směsi pro kuřata, slepice, králíky, prasata nebo býky/krávy, které chováme ve vlastních chovech. O zajištění krmiva se stará především RABBIT Chotýšany a.s. ve spolupráci s Mydlářka a.s.

Vlastní kuřecí chovy máme například v Utěšenovicích, Semteši, Toušicích, Borku nebo Slavěticích, které patří RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Slepice pochází z kvalitní podestýlky, kde snáší vejce pro naší síť pod záštitou firmy Mydlářka a.s. nedaleko Benešova u Prahy.

 


O kvalitní chov našich vepřů se starají firmy DRUPORK a.s., Vema a.s. i Mydlářka Benešov.

Jako jediný výrobce králičího masa v České republice chováme králíky v novém chovu Kokořov v Plzeňském kraji, odkud králíci míří na porážku do Kasejovic.

Výhradními zpracovateli kuřecího masa jsou porážky v Trhovém Štěpánově a v Jevíčku u Svitav.

 

O zásobování vepřového masa se na síti stará Skaličan a.s. z České Skalice a Jatky Český Brod a.s.

Převážnou část uzeniny si můžete vychutnat od firmy Skaličan a.s. s dlouholetou tradicí výroby ve Východních Čechách.

 

 

Celý holding tak pracuje nejen pro velké obchodní řetězce a další zahraniční obchodníky v naší zemi, ale zejména se jeho výrobky v čerstvém stavu dostávají na pulty našich maloobchodních prodejen řeznictví RABBIT. Díky tomu se síť pyšní oprávněnými hesly „z našeho pole na Váš stůl“ nebo „chcete českou kvalitu, nakupujte v Rabbitu“.