Prodavač/ka Pečky

Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách Motivační finanční ohodnocení Volná místa přímo v centru města

Náplň práce

V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny. A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.

Aktivní nabídkou spokojenému zákazníkovi můžete zvýšit prodej a získat motivační ohodnocení.

Do pultu budete doplňovat již porcované čerstvé maso a uzeniny. Mimo otevírací dobu provádí celý kolektiv sanitaci řeznictví.

Mzdové rozpětí

23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Nabízíme

  • Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
  • Důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
  • Časově nenáročnou směnnost, flexibilitu

Benefity

  • Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
  • Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
  • Odměny za jubilea
  • Částečně flexibilní pracovní doba
  • Školení (profesní rozvoj)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
  • Volná místa přímo v centru města

Požadujeme

samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se vyučení a praxe v oboru – VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, příjemné vystupování

  • Spolehlivost
  • Samostatnost

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík
  • potvrzení od lékaře

Kontakt

Románková Marcela
regionální vedoucí maloobchodních prodejen

Mobil: 601 569 924 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: marcela.romankova@rabbit.cz

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Prodavač/ka
Místo pracoviště:
Pečky
Směnnost:
2 směny
Pracovněprávní vztah:
HPP
Minimální vzdělání:
střední odborné s výučním listem
Nástup:
ihned / dle dohody
Pracovní poměr:
pracovní smlouva, možnost prodloužení na NEURČITO
Mzdové rozpětí:

Místo výkonu práce: Pečky

Chvalovická 1240
Pečky, 289 11

Podívejte se na detail pobočky

O Řeznictví RABBIT

Řeznictví RABBIT je součástí stabilní české společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s., která má více jak 30-letou tradicí na českém trhu.

V Řeznictví RABBIT prodáváme české maso z našich výroben. Maso nečeká na expedičních halách a skladech. Vlastní dopravou mířím z výroby nejkratší cestou přímo na pulty řeznictví RABBIT.

RABBIT vlastní a kontroluje celý řetězec z pole, přes krmnou směs, chov a zpracování maso až k zákazníkovi. Tím RABBIT zajišťuje a ručí za vysokou kvalitu českého maso a uzenin.

Vážíme si našich zaměstnanců. Oni jsou důležitým spojením mezi našimi kvalitními výrobky a zákazníkem. Snažíme se vytvořit skvělý tým a zajistit pro Vás dobré podmínky. Investujeme do prostředí prodejen kde se budete cítit dobře Vy a díky Vám i zákazník.

Rabbit

vedení společnosti RABBIT

Výhodou je

  • předchozí působení v oboru

Máte zájem o pozici?

* povinné položky