Řidič/ka nákladního vozidla Jevíčko

Služební mobil, příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách

Náplň práce

Hledáme pracovníky pro závoz podnikových prodejen a dalších zákazníků společnosti v rámci České republiky (výjezdní místo Jevíčko).

Požadujeme:
  • Řidičský průkaz skupiny C, C+E
  • Trestní bezúhonnost
  • Praxe
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Časová flexibilita
  • Psychická a fyzická odolnost

Nabízíme:
Mzda 30.000 až 40.000 Kč (oficiálně vykázané).

Navíc ke mzdě:
  • Náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč.
  • Roční odměna za plnění pracovního fondu až 20.000 Kč.
  • Zákonné stravné 1.000 až 1.500 Kč měsíčně.
  • Zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT.
  • Nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny.
  • Věrnostní bonusové prémie.
  • Služební mobil.

Mzdové rozpětí

30.000 - 40.000 Kč / měsíc

Nabízíme

Benefity

  • Odměny za jubilea
  • Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
  • Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
  • Motivační finanční ohodnocení

Požadujeme

Kontakt

V případě zájmu kontaktujte:

Daniel Lusk
podnikový ředitel - Jevíčko

Telefon: 728 371 658 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: lusk@rabbit.cz
Mobil: 728 371 658

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Řidič/ka nákladního vozidla
Místo pracoviště:
Jevíčko
Pracovněprávní vztah:
HPP
Minimální vzdělání:
základní
Nástup:
ihned / dle dohody
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou
Mzdové rozpětí:

Místo výkonu práce: Jevíčko

Biskupická 776
Jevíčko, 56943

Podívejte se na detail pobočky

O Řeznictví RABBIT

Řeznictví RABBIT je součástí stabilní české společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s., která má více jak 30-letou tradicí na českém trhu.

V Řeznictví RABBIT prodáváme české maso z našich výroben. Maso nečeká na expedičních halách a skladech. Vlastní dopravou mířím z výroby nejkratší cestou přímo na pulty řeznictví RABBIT.

RABBIT vlastní a kontroluje celý řetězec z pole, přes krmnou směs, chov a zpracování maso až k zákazníkovi. Tím RABBIT zajišťuje a ručí za vysokou kvalitu českého maso a uzenin.

Vážíme si našich zaměstnanců. Oni jsou důležitým spojením mezi našimi kvalitními výrobky a zákazníkem. Snažíme se vytvořit skvělý tým a zajistit pro Vás dobré podmínky. Investujeme do prostředí prodejen kde se budete cítit dobře Vy a díky Vám i zákazník.

Rabbit

vedení společnosti RABBIT

Máte zájem o pozici?

* povinné položky